Inwestycja antyinflacyjna

Zysk gwarantowany od 8% do 10% rocznie*

Aby otrzymać spersonalizowaną ofertę pozostaw dane kontaktowe.

O naszej firmie

Jesteśmy firmą, która opiera swoją działalność na dwóch podstawowych filarach - nowoczesne technologie IT i nieruchomości.

Kręgosłupem naszego biznesu są własne serwisy internetowe, oraz aplikacje, które tworzymy w oparciu o aktualne trendy z wykorzystaniem wysoko zaawansowanych technologii dostępnych na rynku.

Co robimy? zapoznaj się z naszymi serwisami

gabaverse www.gabaverse.com

Jest to Metaverse, w którym możesz kupić nieruchomość w formie TOKENA NFT i w dowolnym momencie możesz wystawić ją na giełdę i sprzedać z zyskiem. Możesz również kupić działkę i wybudować na niej własny budynek, jak prawdziwy deweloper.

przejdź do strony
trainingstel www.trainingstel.com

Jest to subskrypcyjny serwis, który udostępnia dostęp do treści w ramach stałych automatycznie pobieranych płatności. Serwis oferuje dostęp do dziesiątek szkoleń z rozwoju osobistego w formie e-booków i Audiobooków.

przejdź do strony
mojefobie www.mojefobie.pl

Jest to serwis wykorzystujący stałe płatności w formie subskrypcji, który powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie wszystkich osób, które borykają się z lękiem przed różnego typu fobiami.

przejdź do strony
mibio www.mibio.pl

Jest to nowoczesny sklep internetowy z suplementami diety i witaminami.

przejdź do strony
Skontaktuj się z nami

Tholus Investments sp. z o.o.
Ul. Aluzyjna 33 lok. 133
03-149 Warszawa


Aby otrzymać spersonalizowaną ofertę pozostaw dane kontaktowe. Przedstawiciel naszej firmy skontaktuje się z Tobą w ciągu 48h.

Zostaw dane, aby otrzymać
spersonalizowaną ofertę

* Niniejszy materiał stanowi reklamę. Jedynym prawnie wiążącym źródłem informacji o Tholus Investments sp. z o.o. jest umowa inwestycyjna określająca szczegółowe warunki inwestycji. Należy dokładnie zapoznać się z ich treścią. Inwestorzy powinni uzyskać własną niezależną poradę przed podjęciem decyzji o dokonaniu inwestycji.